V této sekci naleznete tři hitparády. Překvapivě se všechny tři dvě budou týkat filmů a herců. 

Tu první stoprocentně ovlivňujete vy. Jde o žebříček nejsympatičtějších herců a hereček (pro obě pohlaví stejný Top žebříček). Jistě máte nějakého filmového či seriálové herce (herečku), kterého jste si oblíbili. Tak napište jeho jméno na email: 

goomba@email.cz

a je to (tedy když nezapomenete email odeslat). Vaše hlasy sestaví žebříček Top 5 - Nejsympatičtějších herců a hereček

1.

Keanu Reeves - Tento herec, který neustále překvapuje svými filmy, kdy jeden je vysloveně skvostem a druhý naopak naprostým šokem, se získal výsostnou pozici mezi hvězdami první velikosti, díky filmu Matrix a nyní i pokračování Matrix Reloaded...

2.

Jada Pinkett Smith - Než se stačila zapsat do podvědomí diváků, přerušilo její kariéru mateřství. Ale nyní se vrací v plné síle a to hned jako jedna z hlavních postav ve filmu Matrix Reloaded.

3.

Wesley Snipes - Proslulý černošský herec, hlavní hvězda Blada 2 či Umění boje. 

4.

Uma Thurman - Tato zdánlivě křehká herečka a bývalá modelka si zahrála hlavní roli ve čtvrtém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina. Titul nese název Kill Bill a bude to jedna z největších akčních pecek roku 2003.

5.

Karel Roden - Jeden z mála českých herců, který prorazil i v Hollywoodu. Po akčním thrilleru 15 Minut s Robertem De Nirem si zahraje dalšího "záporáka" ve snímku Bulletproof Monk. 

 

I druhá hitparáda je plně ve vašich rukou (já jsem na vás, ale hodný, co :)). Jde o Top 5 - Nejočekávanějších filmů. Jestliže víte o nějakém filmu, jehož premiéry se nemůžete dočkat, tak mi napište jeho jméno (pokud možno s datem předpokládané premiéry - není nutné) na email:

goomba@email.cz

1.

Matrix Revolution

Říjen, 2004

2.

Kill Bill

2003

3.

Hulk

Srpen, 2003

4.

Mortal Kombat Domination

2003

5.

The Fantastic Four

????

Pozor, datum premiéry se většinou týká amerického publika, u nás počítejte s několikatýdenním, ale spíše až několikaměsíčním zpožděním!!!! :(

1.

Matrix Reloaded

2.

Pupendo

3.

Johny English

4.

Chicago

5.

Nuda v Brně